İnegölspor'dan kınama mesajı

İnegölspor'dan kınama mesajı
İnegölspor'dan kınama mesajı
- Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden İnegölspor'un Kulüp Başkanı Eşref Güç ile İnegöl Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Alinur Aktaş tarafından Manisaspor takım otobüsüne yapılan taşlı saldırı kınandı

BURSA (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden İnegölspor'un Kulüp Başkanı Eşref Güç ile İnegöl Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Alinur Aktaş tarafından Manisaspor takım otobüsüne yapılan taşlı saldırı kınandı.

İnegölspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Kulüp Başkanı Eşref Güç, yapılan saldırıyı kınadığını belirterek, "Biz Manisaspor yöneticileri, teknik heyet ve futbolcularını çok güzel ağırladık. Maç dostane bir şekilde geçti. Hem İnegölsporumuzun hem de Manisaspor taraftarları centilmen bir şekilde maçı izleyerek takımlarına destek oldu. Karşılıklı olumlu bir şekilde tezahüratlar yapıldı. Statta hiç bir taşkınlık olmadı ama dışarıda kendini bilmez bir kaç kişi tarafından Manisaspor takım otobüsüne taşlı saldırıda bulunulduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Biz onları İnegölspor taraftarı olarak kabul etmiyoruz. Yaşanan üzücü olayı kınıyoruz ve Manisaspor heyetine geçmiş olsun diliyoruz." dedi.

İnegöl Belediye Başkanı ve takımın onursal başkanı Alinur Aktaş ise Manisaspor heyetine geçmiş olsun dileklerini ileterek, "Büyük geçmiş olsun. Konunun kesinlikle bir kaç kendini bilmez tarafından yapıldığını, İnegölsporumuzla alakalı olmadığını belirtmek istiyorum. Manisaspor ile gayet dostane maç geçti. Bundan sonraki maçlarda Manisaspor'a başarılar dileriz. Manisaspor Kulüp Başkanı ile AK Parti İl Başkanını maç öncesi misafir ederek yemek ikramında bulunduk. Bu hareketin kesinlikle kulübümüzle bağdaştırılamayacağını belirtmek istiyorum." ifadelerini kullandı.