Junio Show Fuarı bilgilendirme toplantısı

Junio Show Fuarı bilgilendirme toplantısı
Junio Show Fuarı bilgilendirme toplantısı
BURSA (AA) - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde, bebe ve çocuk konfeksiyonunda yeni trendlerin belirleneceği Junio Show Fuarı...

BURSA (AA) - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde, bebe ve çocuk konfeksiyonunda yeni trendlerin belirleneceği Junio Show Fuarı bilgilendirme toplantısı yapıldı. 

Odadan yapılan yazılı açıklamaya göre, sektörün en iyilerini buluşturacak fuarın bilgilendirme toplantısına, BTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Kuş, Meclis Başkan Vekili Mesut Okyay, Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD) Başkanı Halil Atalay ile sektör temsilcileri katıldı.

Fuarın Bursa'ya değer katacağını belirten Kuş, "Ticaret ve sanayi odalarının kuruluş amacı, üyelerden aldığı güçle o bölgenin ticaret ve sanayinin gelişmesine katkı sunmaktır. Bizler sadece bebe ve çocuk sektörü için değil, bütün sektörler için de önerilere açığız" ifadesini kullandı.

BEKSİAD Başkanı Halil Atalay ise fuarın Bursa ekonomisine büyük katkı sağlayacağına işaret ederek, şunları kaydetti:

"BTSO'nun destekleriyle sektörün nabzını tutacak fuarı Bursa'da kalıcı hale getirmek istiyoruz. Nereden nereye geldiğimizi görmemiz lazım. BTSO liderliğinde yeni bir döneme başladık. Firmalarımızın merakla beklediği Junio Show Fuarı, Bursa'ya ve bebe giyim sektörüne canlılık getirecek."

BTSO tarafından TÜYAP ve BEKSİAD iş birliğiyle 13-17 Ocak 2016'da düzenlenecek Junio Show Fuarı, 0-12  yaş grubu bebe ve çocuk hazır giyim sektöründe ilkbahar ve yaz döneminin en son trendlerini belirleyecek.


  ETİKETLER:

  YAŞ

  ,

  Show

  ,

  Çocuk

  ,

  Tüyap

  ,

  sektör

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  başkan

  ,

  kuş

  ,

  kuruluş

  ,

  yönetim