"Kamil Girgin Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası"

"Kamil Girgin Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası"
"Kamil Girgin Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası"
BURSA (AA) - Karacabey ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri...

BURSA (AA) - Karacabey ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında öğretmenler için düzenlenen "Kamil Girgin Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası" başladı.

Karacabey Anadolu Lisesinin Ömer İşcan Spor Salonu'ndaki turnuvanın açılış töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süheyl Ayhan Sağlam, turnuvaya geçen yıl hayatını kaybeden öğretmen Kamil Girgin'in adını vererek, hatırasını yaşatmak istediklerini söyledi.

Voleybol dışında masa tenisi ve satranç branşlarında da düzenlenen faaliyetlerin 3 hafta boyunca devam edeceğini belirterek, "Bizlere 24 Kasım'a kadar ev sahipliği yapacak Karacabey Anadolu Lisesine, turnuvalarda görev alacak olan fedakar öğretmenlerimize teşekkür ederim. Tüm takımlara ve katılımcılara başarılar dilerim" diye konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin de yoğun bir çalışma temposu içinde çalışan öğretmenler nefes aldırmak amacıyla düzenlenen turnuvanın önemli olduğunu vurgulayarak, "Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile uyumlu çalışmalarımıza bir yenisini eklemekteyiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmanın ardından Dingin, ilk maçı başlatarak, karşılaşmanın hakemliğini yaptı.