Karacabey'de bıçakla yaralama iddiası

BURSA (AA) - Karacabey ilçesinde, bıçakla yaralandığı ileri sürülen kişi, hastanede tedavi altına alındı.İddiaya göre, düğün davetiyesi dağıtan...

BURSA (AA) - Karacabey ilçesinde, bıçakla yaralandığı ileri sürülen kişi, hastanede tedavi altına alındı.

İddiaya göre, düğün davetiyesi dağıtan arkadaşını bekleyen Cihat İnce (20), yanına gelen M.T. (14) ile sohbet etmeye başladı.

M.T'nin yanında bulunan ve alkollü olduğu iddia edilen arkadaşı H.Ü. (18), bir süre sonra İnce ile tartıştı. Taraflar daha sonra olay yerinden ayrıldı.

Arkadaşlarıyla Cumhuriyet Meydanı'nda bir dönerci dükkanına giden H.Ü, burada beklerken döner bıçağı ve satırla İnce'ye saldırdı. Sol kolu, karın boşluğu ve sağ bacağından yaralanan İnce, olay yerinden kaçan H.Ü'nün peşinden yaklaşık 400 metre koştuktan sonra yere yığıldı.

Çevredekiler tarafından taksiyle Karacabey Devlet Hastanesi'ne kaldırılan İnce, ilk müdahalesinin ardından  Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.

Yoğun bakıma alınan İnce'nin hayati tehlikeyi atlattığı, H.Ü'nün ise polis ekiplerince yakalandıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı öğrenildi.