Karacabey'de hırsızlık zanlıları yakalandı

Karacabey'de hırsızlık zanlıları yakalandı
Karacabey'de hırsızlık zanlıları yakalandı
BURSA (AA) - Karacabey ilçesinde, bazı iş yerlerinden hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı.Alınan bilgiye göre,...

BURSA (AA) - Karacabey ilçesinde, bazı yerlerinden hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, Karacabey Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İlhami Y. (42), Feyyaz Ş. (35) ve S.G'nin (17), özellikle Fenerbahçe - Beşiktaş müsabakasının oynandığı saatlerde 5 iş yerinden 15 bin lira para ve çeşitli malzemeleri çaldığını belirledi.

Ekipler, zanlıların kullandığı aracın plakasını, daha önce Balıkesir'de karıştıkları bir olaydan yola çıkarak tespit etti. Karacabey'den ayrılırken bu aracın sol farının yanmadığını fark eden ekipler, Bursa Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin de yardımıyla şüphelileri yakaladı.

Karacabey'de bir iş yerine girerken güvenlik kamerası tarafından görüntülenen İlhami Y. ve Feyyaz Ş, emniyette işlemleri tamamlandıktan sonra sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. S.G. ise serbest bırakıldı.