Keles ve Harmancık'ta yeni yatırımlar hizmete açıldı

Keles ve Harmancık'ta yeni yatırımlar hizmete açıldı
Keles ve Harmancık'ta yeni yatırımlar hizmete açıldı
BURSA (AA) - Bursa Büyükşehir Belediyesinin kırsal kalkınmayı sağlamak amacıyla Keles ve Harmancık ilçelerinde tamamladığı yaklaşık 15 milyon lira...

BURSA (AA) - Bursa Büyükşehir Belediyesinin kırsal kalkınmayı sağlamak amacıyla Keles ve Harmancık ilçelerinde tamamladığı yaklaşık 15 milyon lira maliyetli yatırımlar hizmete sunuldu.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ilk olarak Harmancık'ta yaklaşık 4,5 milyon liraya mal olan Harmancık-Keles bağlantı yolunu hizmete açtı.

Altepe, Harmancık'ta 92 çiftçiye 2 bin 576 ceviz fidanı dağıttıktan sonra Keles'e geçerek, 500 bin lira maliyetle yenilenen Kemaliye Camisi'nin yeniden ibadete açılış törenine katıldı.

İlçede, 850 bin liraya mal olan Sofular Mahallesi'ndeki kız öğrenci yurdunu da hizmete açan Altepe, restorasyonuna 500 bin lira harcanan Yakup Bey Hamamı ile 550 bin lira harcamayla düzenlenen kaymakamlık çevresini kullanıma sundu. Altepe, dağ ilçelerinde  7.5 milyon liraya mal olan Kocayayla Yolu'nu da hizmete açtı.