"Masör aile" internetten randevu almaya başladı

"Masör aile" internetten randevu almaya başladı
"Masör aile" internetten randevu almaya başladı
BURSA (AA) - Orhangazi ilçesi Yeni Solöz Mahallesi'nde yaşayan masör Şevket Başol (81) ile iki oğlu, internet aracılığıyla randevu almaya başladı.AA...

BURSA (AA) - Orhangazi ilçesi Yeni Solöz Mahallesi'nde yaşayan masör Şevket Başol (81) ile iki oğlu, internet aracılığıyla randevu almaya başladı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, bölgede 50 yıldır profesyonel masörlük hizmeti veren Şevket Başol, günde 12 saat çalışarak 80 kişiye masaj yapıyor.

Başol, iki oğluna, fıtık oluşacak bölgeler hakkında bilgiler verip yetenekleri geliştirmelerini sağladı.

Şevket Başol'un büyük oğlu Turan Başol, haftanın 5 günü Bursa'daki iş yerinde vatandaşlara hizmet veriyor.

Başol ailesi için bir firma tarafından internet sitesi hazırlandı. Şevket Başol'un diğer oğlu Metin Başol tarafından yürütülen çalışma kapsamında oluşturulan "www.yenisolozmasor.com", "www.sevketbasol.com", "www.turanbasol.com", "www.metinbasol.com" internet sitesinde randevu kabulüne başlandı.

Bel ağrısı ile kıvranan hastaların birkaç gün sonra kendilerini daha iyi hissettiğini, birçok vatandaşın da ameliyat olmaktan masaj sayesinde kurtulduğunu belirten Şevket Başol, şöyle konuştu:

" İstanbul ve Bursa'nın yanı sıra birçok şehirden insanlar köyümüzü buluyor. Şifa bulan herkes mutlaka bir gün arkadaşına bizi tavsiye ediyor. Bakanlardan büyükşehir belediye başkanlarına kadar birçok hasta, yaptığımız masaj sayesinde sağlığına kavuştu. Doktorlardan bile masaj yaptırmaya gelenler var. Fıtık olan bölgede elle manipülasyon yaparak sıkıntının dağılmasını sağlıyoruz. Kırık ve çıkık konusunda da uzun yıllardır oluşan tecrübelerimizle vatandaşlarımızı yanlış bildikleri konusunda uyarıyor ve bilgilendiriyoruz."