Mudanya esnafı Sahil Projesi hakkında bilgilendirildi

Mudanya esnafı Sahil Projesi hakkında bilgilendirildi
Mudanya esnafı Sahil Projesi hakkında bilgilendirildi
BURSA (AA) - AK Parti Mudanya ve Bursa meclis üyeleri Kadir Kahraman ve Fatih Pulat, sahil projesiyle ilgili yaşanan gelişmeleri Mudanya İsmet İnönü...

BURSA (AA) - AK Parti Mudanya ve Bursa meclis üyeleri Kadir Kahraman ve Fatih Pulat, sahil projesiyle ilgili yaşanan gelişmeleri Mudanya İsmet İnönü Bulvarı'ndaki esnafa anlattı.

Kahraman ve Pulat, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin Mudanya'daki sahil projesine devam edileceğini açıklamasının ardından İsmet İnönü Bulvarındaki 25 esnafı son gelimeler hakkında bilgilendirdi.

Bir restoranda yapılan toplantıya katılan esnafların sorularını cevaplandıran Kahraman, "Kamuoyunda Sahil Projesi ile ilgili bilgi kirliliği var. Bugüne kadar yaşanan hukuksal sorunlardan kaynaklanan gecikmede son aşamaya gelindi. Yargı kararını verdikten sonra ilgili firma tarafından 1 hafta içerisinde çalışmalarını başlatması gerekiyor" dedi.

Kahraman, ilgili firmanın işi 1 hafta içerisinde başlatmadığı takdirde Büyükşehir Belediyesinin tekrar ihaleye çıkıp projeyi bir an önce hayata geçireceğini belirtti. Daha sonra esnafın sıkıntılarını dinleyen ve bu konularda notlar alan Kahraman ve Pulat bu sorunları Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye aktaracaklarını söyledi.