Mudanya sahilinde zabıta denetimleri

Mudanya sahilinde zabıta denetimleri
Mudanya sahilinde zabıta denetimleri
BURSA (AA) - Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sahil boyunda rahat ve güvenli gezinti için izinsiz seyyar satış yapanlar, yürüyüş yolunda...

BURSA (AA) - Mudanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sahil boyunda rahat ve güvenli gezinti için izinsiz seyyar satış yapanlar, yürüyüş yolunda bisiklet ve motosiklet gibi araç kullananlar, ruhsatsız yeri çalıştıranlarla ilgili denetimleri sıklaştırarak cezai işlem uygulaması başlattı. 

Zabıta ekipleri, gece  gündüz devam eden denetimlerde, yürüyüş yollarını engelleyen seyyar satıcıları uyararak, kurallara riayet etmeyenlere cezai işlem uyguluyor.

Yaz aylarında özellikle geceleri yoğun olarak yürüyüşe çıkan Mudanyalı vatandaşların rahat ve güvenli şekilde yürüyüş yapmalarına engel olan bisiklet ve motosiklet benzeri araç kullananları, sahipsiz ve izinsiz seyyar satış yapanları, ruhsatsız iş yeri çalıştıranlarla ilgili denetimleri sıklaştıran ekipler, izinli olarak mısır ve kestane satan esnaf hariç, izinsiz ve sahipsiz seyyarların küçük barakalarını bulundukları yerden kaldırıp Kabahatler Kanunu ve ilgili kanun maddeleri gereği cezai işlem yapıyor.


  ETİKETLER:

  Mısır

  ,

  Gece

  ,

  ,

  esnaf

  ,

  iş yeri