Mudanya'da "Zeytindalı Projesi"

Mudanya'da "Zeytindalı Projesi"
Mudanya'da "Zeytindalı Projesi"
- Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz: - "Zeytindalı Projemizin her geçen gün Mudanyalılar tarafından övgüyle karşılanması, yaptığımız hizmetin ne kadar doğru olduğunu da ortaya koydu"

BURSA (AA) - Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, "Zeytindalı Projesi" ile Mudanyalıların yardımına koşmaya devam ettiklerini bildirdi.

Türkyılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada,  Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen Zeytindalı Projesi'nin her geçen gün ilgi odağı olmaya devam ettiğini söyledi.

İhtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşmak amacıyla hizmete giren proje kapsamında 21 personelin 5 araç ve 1 hasta nakil ambulansıyla çalışmalarını başarıyla sürdürdüğünü ifade eden Türkyılmaz, "Zeytindalı Projesi, Mudanyalı vatandaşlar tarafından da sahiplenildi. Mudanya'ya bağlı 47 mahalle, Zeytindalı Projesi ekibi tarafından tek tek ziyaret edilip, ihtiyaç sahipleri tespit ediliyor. Mudanyalıların hastaneye nakilleri, serumlarının takılması, tansiyon ve şeker gibi ölçümlerinin yapılması gibi detaylı hizmet veren ekipler, vatandaşların da takdirini alıyor" diye konuştu.

Türkyılmaz, Mudanya'da vatandaşların kimsesiz kalmayacağını dile getirerek, şöyle devam etti:

"Mudanya'da kimse yatağa aç girmeyecek. Bugün bu sözlerimizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Proje kapsamında ihtiyaç sahibi Mudanyalı hemşehrilerimizin saç sakal tıraşından, evinin temizliğine, perdelerinin yıkanmasına, gıda ve giysi yardımına, sağlık kontrolüne kadar tüm ihtiyaçları karşılanıyor. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın her türlü sağlık sorunlarında, belediyemizin hasta nakil aracıyla ve sağlık personeliyle yardımına koşuyor. Zeytindalı Projemizin her geçen gün Mudanyalılar tarafından övgüyle karşılanması, yaptığımız hizmetin ne kadar doğru olduğunu da ortaya koydu."

Türkyılmaz, projeyle ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Bugün

  ,

  Proje

  ,

  gıda

  ,

  sosyal

  ,

  hizmet

  ,

  nakil