Muhtarlara bilgisayar desteği

Muhtarlara bilgisayar desteği
Muhtarlara bilgisayar desteği
BURSA (AA) - Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Karacabey ilçesinde 30 muhtarlığa yazıcı ve bilgisayar dağıtıldı.Büyükşehir Belediyesinden...

BURSA (AA) - Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Karacabey ilçesinde 30 muhtarlığa yazıcı ve bilgisayar dağıtıldı.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdülkadir Karlık, Karacabey'e geçen yıl 40 milyon liralık altyapı yatırımı yapıldığını belirterek, gelecek yıl toplam 230 milyon liralık altyapı, kanalizasyon ve içme suyu yatırımının yapılacağını ifade etti.

Karlık, şunları kaydetti:

"Dün yapılan seçimlerin Karacabey'e, Bursa'ya, ülkemize ve tüm İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini diliyorum. Artık bizlere daha çok çalışmak düşüyor. Biz Büyükşehir olarak durmuyoruz. 7 gün 24 saat hizmetteyiz. Dün seçim oldu, bugün sahadayız. Hizmetlerimizi aksatmadan devam ediyoruz. Seçimden önce Karacabey' de 55 muhtarımıza bilgisayar ve yazıcılarını vermiştik. Kalan 30 muhtarımıza söz verdiğimiz gibi haftanın başında bilgisayar ve yazıcılarını teslim ediyoruz. Biz her zaman muhtarlarımızın yanındayız. Bursa'da ne varsa Karacabey'de de olmasını istiyoruz. Karacabey ve Bursamız dünyaya örnek olsun istiyoruz."