New Holland'ın Bursa'daki yeni hizmet noktası açıldı

New Holland'ın Bursa'daki yeni hizmet noktası açıldı
New Holland'ın Bursa'daki yeni hizmet noktası açıldı
BURSA (AA) - New Holland firmasını İnegöl ve Kestel ilçelerinde temsil eden Eryiğit Traktör'ün, Bursa'daki üçüncü hizmet noktasının açılışı...

BURSA (AA) - New Holland firmasını İnegöl ve Kestel ilçelerinde temsil eden Eryiğit Traktör'ün, Bursa'daki üçüncü hizmet noktasının açılışı yapıldı.

Firmadan yapılan yazılı açıklamaya göre, açılış töreninde konuşan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir,  pazar liderliğini 7 yıldır sürdürdüklerini bildirdi.

Bu başarıda, satış ve sonrasındaki teşkilatlarının payının büyük olduğunu vurgulayan Özdemir, şunları kaydetti: 

"1996 yılından bu yana traktör alım satımı yapan, 2002'den beri New Holland bayiliği bulunan ve birkaç noktada markamızı zaten başarıyla temsil eden Eryiğit Traktör ile olan birliğimizi yeni plaza yatırımıyla pekiştirmenin mutluluğu içindeyiz. Bölgesinin ve ülkesinin geleceğine, tarıma, çiftçisine, markasına ve şirketine güvenerek ve inanarak bu yatırımı yaptıkları için Erkan Uysal'a şahsım, şirketim ve camiamız adına canı gönülden teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olmasını, hem Eryiğit Traktör'e hem de çiftçilerimize bereket ve kazanç getirmesini dilerim."

 

Daha sonra açılışı gerçekleştirilen hizmet noktası, katılımcılar tarafından gezildi.

Törene, TürkTraktör Yönetim Kurulu Başkanı ve Koç Holding CEO'su Turgay Durak, TürkTraktör Yönetim Kurulu Üyesi ve Koç Holding Savunma Sanayii Diğer Otomotiv ve Bilgi Grubu Başkanı Kudret Önen, Bursa Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi Usta, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdülkadir Karlık ile diğer davetliler katıldı. 

Eryiğit Traktör'ün Bursa Plazası'nda, 3 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 4 bin 500 metrekare alanda, New Holland marka traktörlerin satış, servis, yedek parça, ekipman satışı ve ikinci el hizmetleri verilecek.


  ETİKETLER:

  Pazar

  ,

  Plaza

  ,

  otomotiv

  ,

  CEO

  ,

  ,

  Büyükşehir

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet