Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Işık:

Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Işık:
Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Işık:
- "Oynadığımız 8 müsabakada 6 galibiyet elde ettik" - "(İzmir Büyükşehir Belediyespor maçı) Hazırlıklarımızı hafta boyunca sürdürerek bu maçı da seyircimizin önünde kazanmak istiyoruz"

BURSA (AA) - Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde, İzmir Büyükşehir Belediyespor'u konuk edecek Nilüfer Belediyespor'un Antrenörü Fatih Işık, şimdiye kadar 8 maçtan 6'ını kazandıklarını belirterek, "Hazırlıklarımızı hafta boyunca sürdürerek bu maçı da seyircimizin önünde kazanmak istiyoruz" dedi.

Bursa temsilcisi, maçın hazırlıklarına, Işık yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirdiği antrenmanla başladı. Kondisyon ve güç geliştirici çalışmaya tüm oyuncular katıldı.

Işık, idman sonrası AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde hedefledikleri yönde ilerlediklerini ve galibiyet serisini sürdürmek istediklerini söyledi.

 

İzmir ekibi karşısına da galibiyet için çıkacaklarını vurgulayan Işık, şöyle konuştu:

"Oynadığımız 8 müsabakada 6 galibiyet elde ettik. 36-31 yendiğimiz Ankara İl Özel İdare maçı sonrası bir günlük iznin ardından gelecek hafta evimizde oynayacağımız İzmir Büyükşehir Belediyespor müsabakası hazırlıklarına tam kadro başladık. Hazırlıklarımızı hafta boyunca sürdürerek bu maçı da seyircimizin önünde kazanmak istiyoruz. Tüm oyuncularıma performanslarından dolayı teşekkür ediyorum."