Nilüfer Belediyesporlu Ecem Çırpan, Türkiye güzeli seçildi

Nilüfer Belediyesporlu Ecem Çırpan, Türkiye güzeli seçildi
Nilüfer Belediyesporlu Ecem Çırpan, Türkiye güzeli seçildi
BURSA (AA) - Bayanlar Voleybol 1. Ligi takımlarından Nilüfer Belediyespor'da oynayan 18 yaşındaki Ecem Çırpan, Miss Turkey 2015 Güzellik...

BURSA (AA) - Bayanlar Voleybol 1. Ligi takımlarından Nilüfer Belediyespor'da oynayan 18 yaşındaki Ecem Çırpan, Miss Turkey 2015 Güzellik Yarışması'nda birinci seçildi.

 

Nilüfer Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Miss Turkey 2015 Güzellik Yarışması, İstanbul 'da gerçekleştirildi.

Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu'nun da şarkılarıyla renklendirdiği gecede Türkiye 'nin en güzel kızı, Ecem Çırpan oldu.

Nilüfer Belediyespor'un altyapısında 2007 yılında voleybola başlayan Çırpan, smaçör mevkisinde görev yapıyor.

Kulübün lisanslı sporcusu olarak 14 numaralı formasıyla geçen sezon A Takım'da birçok müsabakada oynayan 1,85 metre boyundaki Çırpan'ın başarısı, Nilüfer Belediyespor Kulübü ve takım arkadaşlarını sevindirdi.

Nilüfer Belediyesi ve Kulüp Onursal Başkanı Mustafa Bozbey, Avrupa 'da güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek Çırpan'ı telefonla arayıp tebrik etti.

Kulüp Başkanı Ali Karamık da Çırpan'ın başarısıyla gururlandıklarını belirterek, "Ecem, karakteri ve güzelliğiyle her zaman dikkati çeken bir sporcumuzdu. Elde ettiği derece bizim için sürpriz olmadı. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.