Öğrencilerden sınır boyundaki Mehmetçiğe mektup

Öğrencilerden sınır boyundaki Mehmetçiğe mektup
Öğrencilerden sınır boyundaki Mehmetçiğe mektup
BURSA (AA) - İnegöl Akşemsettin İlkokulu öğrencileri, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Irak sınırındaki Dağlıca Taburu'nda görev yapan askerlere moral...

BURSA (AA) - İnegöl Akşemsettin İlkokulu öğrencileri, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Irak sınırındaki Dağlıca Taburu'nda görev yapan askerlere moral olması amacıyla mektup gönderdi.

"Yanınızdayız ve Dualarımızdasınız" sloganıyla başlatılan mektup projesi kapsamında yazılan mektuplar, Dağlıca Taburu'nda görevli askerlere ulaştırılması amacıyla postaya verildi.

Okul Müdürü Ahmet Demir, gazetecilere yaptığı açıklamada, projeye öğretmen ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiğini belirtti.

Okul Aile Birliği Başkanı Habibe Bali ise bu çalışmaya velilerin de çok büyük ilgi gösterdiğini ve desteklediklerini ifade ederek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Proje için okul idarecilerine teşekkürlerini sunan Okul Öğrenci Meclisi Başkanı Havvanur Çeliker, "Oradaki abilerimiz bizim güvenliğimiz için canlarını tehlikeye atıyorlar. Biz de dualarımızla ve mektuplarımızla onların yanlarında olduğumuzu göstermek istedik" ifadelerini kullandı.