Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde yüzücülere malzeme dağıtımı

Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde yüzücülere malzeme dağıtımı
Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde yüzücülere malzeme dağıtımı
BURSA (AA) - Bursa'da, Olimpiyatlar ve uluslararası organizasyonlarda mücadele edecek sporcuların yetiştirildiği Türkiye Olimpiyat Hazırlık...

BURSA (AA) - Bursa'da, Olimpiyatlar ve uluslararası organizasyonlarda mücadele edecek sporcuların yetiştirildiği Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM), çalışmalarını yüzme branşında sürdüren 30 sporcuya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından spor malzemesi dağıtıldı.

Atıcılar Olimpik Yüzme Havuzu'nda çalışmalarını Antrenör Stefano Nurra nezaretinde sürdüren takımı ziyaret eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, faaliyetlere ilişkin bilgi alarak malzeme dağıtımını gerçekleştirdi.

Bu merkezlerde geleceğin sporcularını yetiştirmek için çalıştıklarını belirten Şahin, şöyle konuştu:

"Yüzme branşında çalışmalarımız hedeflediğimiz gibi sürüyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından İtalya 'dan antrenör Stefano Nurra görevlendirildi. Her türlü fiziki imkana sahipsiniz. Okullarınıza da antrenör başta olmak üzere birçok desteği veriyoruz. Olimpiyatlarda ve uluslararası organizasyonlarda mücadele edecek sporcuları yetiştirerek ülkemize madalya kazandırmayı hedefliyoruz. Tüm TOHM başında bulunan yönetici, antrenör ve sporcularımızın bu bilinçte çalışarak başarıya ulaşacaklarına inanıyorum. Başarı için desteğimiz sürecek."