Otomobilinde sıkışan genç yaşam mücadelesi veriyor

Otomobilinde sıkışan genç yaşam mücadelesi veriyor
Otomobilinde sıkışan genç yaşam mücadelesi veriyor
- Orhangazi'de bir kamyonete arkadan çarparak yol kenarındaki fidanlığa devrilen otomobilde sıkışan 29 yaşındaki genç, itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu ağır yaralı olarak kurtarıldı

BURSA (AA) - Orhangazi'de bir kamyonete arkadan çarparak yol kenarındaki fidanlığa devrilen otomobilde sıkışan 29 yaşındaki genç, itfaiye ekiplerinin çalışması sonucu ağır yaralı olarak kurtarıldı.

Alınan bilgiye göre, bir fabrikada çalışan Gökhan Tozan'ın kullandığı 16 VT 221 plakalı otomobil, Orhangazi Göl yolunda, Necdet Ö. (37) idaresindeki 50 LD 575 plakalı kamyonete arkadan çarparak yol kenarındaki fidanlığa devrildi.

Hurdaya dönen araç içinde sıkışan genç, bölgeye gelen itfaiye ekiplerinin 15 dakikalık çalışmasının ardından bulunduğu yerden kurtarıldı. 

Ambulansla Gemlik Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ve kafa tasında çatlak olduğu belirlenen Gökhan Tozan, buradaki ilk müdahalenin ardından yine ambulansla Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Öte yandan üzücü haberi alan Tozan'ın arkadaşları ve yakınları hastaneye akın etti. Kazaya karışan kamyonet sürücüsü gözaltına alındı.


    ETİKETLER:

    eğitim

    ,

    genç