Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü

Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü
Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü
BURSA (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa İl Başkanı Mehmet Gebeş, Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.Gebeş,...

BURSA (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa İl Başkanı Mehmet Gebeş, Polis Teşkilatı'nın 170. Kuruluş Yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Gebeş, mesajında polis teşkilatının ülkenin ve milletin huzur ve asayişinin sağlanması ve  milli birlik ve beraberliğin devamı için vazgeçilmez bir unsur olduğunu bildirdi.

Gebeş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Polis teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu günde, milletimizin bağrından çıkmış güzide mensuplarının fedakar çalışmalarının halkımıza güven ve gurur veriyor. Her karışı şehitlerimizin kanı ile sulanmış bu cennet vatan toprakları üzerinde milletimizin huzur ve güven içinde yaşamasını temin eden polis teşkilatımızın 170. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle her kademede görev yapan emniyet mensuplarını kutluyorum. Görevlerini ifa ederken şehitlik mertebesine erişmiş olan polisleri rahmet minnet ve şükranla anıyor, gazilik onuruna erişen polisleri, teşkilatın emekli olmuş personelini ve vatanın her köşesinde teşkilatın her kademesindeki vefakar ve cefakar mensuplarını saygı ile selamlıyor, aile fertleri de dahil olmak üzere sağlık mutluluk ve başarılar temenni ediyorum."

 


  ETİKETLER:

  Vatan

  ,

  Aile

  ,

  emekli

  ,

  Cennet

  ,

  kuruluş

  ,

  emniyet

  ,

  Birlik

  ,

  BBP