Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:
- "Sağlıklı bir demokrasiye, milli iradeye ve hukuk devleti sürecine ihtiyacımız var. İnşallah 1 Kasım seçimleri de bu anlamda milletimize bu kazanımlarla sonuçlanır"

BURSA (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Sağlıklı bir demokrasiye, milli iradeye ve hukuk devleti sürecine ihtiyacımız var. İnşallah 1 Kasım seçimleri de bu anlamda milletimize bu kazanımlarla sonuçlanır" dedi.

Bursa'da, kuruluşunun 32'nci yıl dönümü dolayısıyla Yeşim Tekstil firmasının tesislerini ziyaret eden Müezzinoğlu, şirketin üst yöneticisi Şenol Şankaya ve beraberindekiler tarafından karşılandı.

Müezzinoğlu, ziyaretinde gazetecilere yaptığı açıklamada, adamlarının istikrarlı bir yönetim istediğini söyledi.

Milletvekili Genel Seçimine az bir süre kaldığını hatırlatan Müezzinoğlu, şöyle konuştu:

"İnşallah 1 Kasım'da bu ülkeye yeniden istikrarlı, güçlü bir yönetim kazandırırız ki herkes yarınını hesaplayabilsin. 78 milyon ülke insanı yarınlarını planlayabilsin ve geleceğe umutla, güvenle baksın. Sağlıklı bir demokrasiye, milli iradeye ve hukuk devleti sürecine ihtiyacımız var. İnşallah 1 Kasım seçimleri de bu anlamda milletimize bu kazanımlarla sonuçlanır. Bu vesileyle Yeşim Tekstil'in 32'nci yıl dönümü kutluyorum. Nice 32'nci yıl dönümlerini de daha güçlü ve gelişmiş olarak kutlamalarını temenni ediyorum."

İşçilerle öğle yemeği yiyen ve sohbet eden Müezzinoğlu, fabrikanın bölümlerini gezerek yetkililerden bilgi aldı. Sağlık bölümüne de uğrayan Müezzinoğlu, tansiyonunu ölçtürdü.