Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:
- "1 Kasım seçimlerinde vatandaşımız bize büyük bir sorumluluk yükledi. Bunun bilincindeyiz"

BURSA (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "1 Kasım seçimlerinde vatandaşımız bize büyük bir sorumluluk yükledi. Bunun bilincindeyiz" dedi.

Müezzinoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ile Yenişehir ilçesindeki bir çay ocağında vatandaşlarla bir araya gelerek çay içti, sohbet etti.

Daha sonra partisinin ilçe binasına geçen Müezzinoğlu, partililer tarafından karşılandı. Bakan Müezzinoğlu, burada yaptığı konuşmada, Yenişehir'i Bursa'nın en güzel ilçelerinden biri haline getireceklerini belirterek, Yenişehir halkının kendilerine inandığını ve destek olduğunu bildirdi.

Müezzinoğlu, seçimlerden önce verdikleri "yeni hastane" sözünü önümüzdeki yıl gerçekleştirmek istediklerini kaydetti.

Güzel bir seçim süreci geçirdiklerini vurgulayan Bakan Müezzinoğlu, şöyle konuştu:

"6 aydan bu yana Bursa'da seçim çalışması yapıyorum. Gittiğim her yerde yoğun ilgi gördüm. Vatandaşımız bizi kendilerinden biri gibi gördü. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bursa ve tüm ilçelerine hizmet etmek bizim için ayrı bir zevk olacak. 1 Kasım seçimlerinde vatandaşımız bize büyük bir sorumluluk yükledi. Bunun bilincindeyiz. Önümüzde 4 yıllık bir süreç var. Bu süre içinde düşmanları üzüp, dostlarımızı sevindireceğiz."

Konuşmasının ardından belediyeyi de ziyaret eden Müezzinoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve meclis üyeleriyle görüştü.