Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursalılarla bayramlaştı

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursalılarla bayramlaştı
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursalılarla bayramlaştı
BURSA (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa'da bazı tarihi mekanlarda vatandaşların Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.Müezzinoğlu'nun...

BURSA (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa'da bazı tarihi mekanlarda vatandaşların Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.

Müezzinoğlu'nun bayramlaşma programı, Ulu Cami önünde başladı.

Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, milletvekilleri ve bir grup partilinin eşliğinde yürüyüp halkla bayramlaşan Müezzinoğlu'na çocuklar da büyük ilgi gösterdi.

Bazı çocukları kucağına alıp seven Müezzinoğlu, Kapalıçarşı'daki esnafın da bayramını tebrik ederek "hayırlı işler" dileğinde bulundu.

Çarşıda yanına gelen bir vatandaşın cebindeki sigarayı alan, ad ve soyadı ile telefon numarasını not eden Müezzinoğlu, ondan bu zararlı alışkanlığı bırakmasını istedi ve arayıp takip edeceklerini söyledi.

Kapalıçarşı'da birisinin, "Sayın Bakanım, koalisyon hükümetini kurun artık" demesi üzerine Müezzinoğlu, "Muhalefetin yanına gidiyoruz ama onlar hükümet kurmaya yanaşmıyorlar" karşılığını verdi.

Müezzinoğlu'nun bayramlaşma programı, Fomara Meydanı'nda sona erdi.