Teknik Koordinatör Kabakçı'dan Şahin'e ziyaret

BURSA (AA) - Bursa'da yapılan Bocce Antrenörlük Kursu için kente gelen Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Teknik Koordinatörü Alper Cavit...

BURSA (AA) - Bursa'da yapılan Bocce Antrenörlük Kursu için kente gelen Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Teknik Koordinatörü Alper Cavit Kabakçı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin'i ziyaret etti.

Bocce İl Temsilcisi Ali Genç ve Milli Takım Antrenörü Ahmet Yaratılmış'ın da bulunduğu ziyarette, kapalı bocce tesisi yapımı için görüş alışverişinde bulunuldu.

Şahin, Bursa'da her geçen gün bocceye ilginin arttığını belirterek, "Bursalı sporcuların kazandığı başarılardan dolayı mutluyuz. Kazanılan başarılarda büyük emekleri olan antrenör ve sporcuları kutluyorum. Bocce branşına desteğimiz sürecek" dedi.

Kabakçı ise desteklerinden dolayı Şahin'e teşekkür ederek, "Bursa, bocce branşında lokomotif illerden biri. Antrenörlük kursumuz başarıyla devam ediyor. Yeni antrenörlerimizle daha fazla kulüp ve sporcuya ulaşacağımıza inanıyorum. Kapalı bocce tesisi yapımı için çalışmalarımız olacak" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  spor

  ,

  genç

  ,

  Kulüp