TFF Süper Kupa maçına doğru

TFF Süper Kupa maçına doğru
TFF Süper Kupa maçına doğru
- Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kocaman: "Camia olarak kupayı istiyoruz ve inşallah da kazanacağız"

BURSA (AA) - Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, 8 Ağustos 'ta Galatasaray ile Ankara 'da oynayacakları TFF Süper Kupa müsabakasıyla ilgili, "Camia olarak kupayı istiyoruz ve inşallah da kazanacağız" dedi.

Kocaman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın yeni sezon öncesi en ciddi sınavını Osmanlı Stadı'nda Galatasaray karşısında vereceğini vurguladı.

Yeni sezonda güçlü ve başarı sağlayacak kadroyu oluşturmak için yönetim kurulu olarak yoğun bir çaba içinde bulunduklarını anlatan Kocaman, "Geçen sezon ilk 11'de oynayan bazı oyuncular ayrıldı ancak yerine daha geniş ve alternatifli bir kadro oluşturduk" dedi.

Kocaman, sezon öncesi takımın teknik direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini anlatarak, bunun karşılığını önce Süper Kupa maçında, sonra da ligde alacaklarına inandıklarını dile getirdi.

TFF Süper Kupa müsabakasını fazlasıyla önemsediklerini belirten Kocaman, şunları kaydetti:

"Şampiyon olduğumuz sezonun ardından da bu finali oynamıştık ve kaybettiğimiz için kupayı müzemize götürememiştik. Şimdi Galatasaray ile bir final maçı oynayacağız. Camia olarak kupayı istiyoruz ve inşallah da kazanacağız. Takımımızdaki moral motivasyon ve istek bizim buna inancımızın göstergesi. Bizim yönetim kurulu olarak tek hedefimiz başarı. Bu sezon Bursaspor'un yılı olacaktır. Kupa maçında taraftarımızın da Ankara'da yanımızda olacağını biliyoruz. Hep birlikte mutlu şekilde Bursa'ya dönmek istiyoruz."