Türk Telekom "KOBİ Dolu Anadolu Teknolojileri Buluşmaları"

- Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Şimşek: - "KOBİ'ler, Türkiye ekonomisine yatırım ve istihdam anlamında önemli katkılar sağlıyor"

BURSA (AA) - Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, KOBİ'lerin  Türkiye ekonomisine yatırım ve istihdam anlamında önemli katkılar sağladığını söyledi.

Türk Telekom'un, KOBİ'leri teknolojiyle buluşturmak ve markalaşma sürecinde yol göstermek amacıyla başlattığı "KOBİ Dolu Anadolu Teknolojileri Buluşmaları"  Bursa'da bir otelde gerçekleştirildi.

Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek, etkinlikte yaptığı konuşmada, Türk Telekom olarak dünya standartlarında, katma değeri yüksek, kaliteli iletişim hizmetleri sunma anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. 

"KOBİ'ler, Türkiye ekonomisine yatırım ve istihdam anlamında önemli katkılar sağlıyor" diyer Şimşek, şöyle devam etti:

"Türk Telekom olarak bu işletmelerle bir araya gelmek bizim için çok önemli. Uzman kadrolarımız kendileriyle bire bir görüşüp teknoloji danışmanlığı yapıyor. Gelişmiş fiber optik altyapımız üzerinden sunduğumuz uçtan uca teknoloji çözümlerimiz ile KOBİ'lerin yanında yer alıyoruz. Teknolojik altyapımız, gelişmiş ses ve genişbant çözümlerimiz ile KOBİ'lere hız ve verim kazandırmayı, böylece global anlamda da rekabet güçlerini artırmalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz."

Etkinlikte, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Ocakoğlu, dijital pazarlama uzmanı Cüneyt Devrim ve marka danışmanı stratejist Cihan Kırımlı da katılımcılara deneyimlerini aktardı.

"Marka, markalaşma nedir, neden önemlidir?" ve "KOBİ'lerin iyi bir marka olma yolunda yapması gerekenler" başlıklı konuşmaların gerçekleştirildiği etkinlikte, Bursalı iş adamları Fahrettin Gülener, Hüseyin Özdilek ve Yakup Altınöz de başarı hikayelerini anlattı. 

Türk Telekom "KOBİ Dolu Anadolu Teknolojileri Buluşmaları" Bursa'nın ardından Antalya, Samsun, Adana ve Eskişehir'de de yapılacak.