Vali Karaloğlu'ndan yatırımlarda inceleme

Vali Karaloğlu'ndan yatırımlarda inceleme
Vali Karaloğlu'ndan yatırımlarda inceleme
BURSA (AA) - Bursa Valisi Münir Karaloğlu, 2014-2015 yılı içerisinde, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nın, Yıldırım ilçesinde yapımı devam...

BURSA (AA) - Bursa Valisi Münir Karaloğlu, 2014-2015 yılı içerisinde, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nın, Yıldırım ilçesinde yapımı devam eden inşaatlarında incelemede bulundu.

Bursa valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, incelemelere '112 Acil Çağrı Merkezi' inşaatıyla başlayan Vali Karaloğlu, her alanda olduğu gibi sağlık alanında da atılımların hızla devam ettiği bilgisini verdi. Karaloğlu, burada ki yapımı devam eden hizmet binası tamamlandığında Bursa'nın bu alanda ihtiyacının karşılanacağı, "komplike bir merkez" olacağını söyledi.

Buradaki incelemesinin ardından Mimar Sinan Endüstri Meslek Lisesine geçen Karaloğlu, okulun yeni hizmete giren ek binasında incelemelerine devam etti.

Burada bilgisayar laboratuvarında ders yapan öğrencilerle sohbet eden Karaloğlu, öğrencilere sorduğu 'hangi takımı tutuyorsunuz?' sorusu üzerine, öğrencilerin verdikleri cevaplar karşısında memnun olmadı. Esprili bir dille, öğrencilere şehir bilinci dersinin de verilip, Bursaspor'a desteğin artmasını isteyen Vali Karaloğlu: "Bu şehirde yaşayan, bu şehrin takımını tutmalı. Bursaspor dururken başka takımla ne işiniz var" dedi.

 

Karaloğlu Karapınar ve Samanlı Mahallesi'ndeki incelemelerin ardından programı bitirdi.