Voleybolda maçın ardından

Voleybolda maçın ardından
Voleybolda maçın ardından
- Bursa Büyükşehir Belediyespor oyuncularından Güler: -"Bursa'da da bir ilke imza atmış olduk. Çok mutluyuz ve gururluyuz. Final maçında da elimizden geleni yapacağız ve kupayı alarak, tüm seyircilerinin önünde havaya kaldıracağız"

BURSA (AA) - Voleybolda Kadınlar CEV Challenge Kupası yarı final rövanş maçında, Almanya 'nın Schweriner takımını altın sette 15-10 yenerek finale yükselen Bursa Büyükşehir Belediyespor oyuncularından Birgül Güler, "Bursa'da da bir ilke imza atmış olduk. Çok mutluyuz ve gururluyuz. Final maçında da elimizden geleni yapacağız ve kupayı alarak, tüm seyircilerin önünde havaya kaldıracağız" dedi.

Güler, maçın ardından, AA muhabirine yaptığı açıklamada, maçın çok heyecanlı geçtiğini söyledi.

Kazanmaları gerektiğinin bilincinde olarak başladıklarını belirten Güler, "Maça başlamadan önce, takım olarak stresliydik ama maç başladıktan sonra bu stresi sahaya yansıtmadık ve 3-0 kazandık" diye konuştu.

Güler, altın sette de iyi bir oyun sergilediklerini dile getirerek, "Maçı almayı başardık. Bir taraftan da finale kalarak, Bursa'da da bir ilke imza atmış olduk. Çok mutluyuz ve gururluyuz. Final maçında da elimizden geleni yapacağız ve kupayı alarak, tüm seyircilerin önünde havaya kaldıracağız" ifadelerini kullandı.