Voleybolda maçın ardından

Voleybolda maçın ardından
Voleybolda maçın ardından
- Bursa Büyükşehir Belediyespor Antrenörü İmen: "Ülkemiz ve Bursa adına bunu da başardık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum"

BURSA (AA) - Voleybolda Kadınlar CEV Challenge Kupası final rövanş maçında  Rusya 'nın Uralochka takımını  altın sette 15-11 yenerek şampiyon olan Bursa Büyükşehir Belediyespor'un antrenörü Emin İmen, "Ülkemiz ve Bursa adına bunu da başardık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

İmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şampiyonluk sonrası çok mutlu olduklarını söyledi. Sürekli inanarak mücadele ettiklerini belirten İmen, "Oyuncularımla da hep bunu konuştuk, hepimiz çok istiyorduk. Ülkemiz ve Bursa adına bunu da başardık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kendilerini desteklemeye gelen taraftarlara teşekkür eden oyuncu Seda Eryüz ise "Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Ümit ediyorum ki, Bursa'daki voleybol başarısının başlangıcı olur ve bu sayede bu şehre daha büyük başarılar gelir" diye konuştu.

Oyuncu Birgül Güler de bu maçı alacaklarına inandıklarını ve başardıkları için çok mutlu ve gururlu olduklarını dile getirdi.