Yangınzedeye belediyeden yardım eli

Yangınzedeye belediyeden yardım eli
Yangınzedeye belediyeden yardım eli
BURSA (AA) - İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, ilçede üç gün önce çıkan yangında evi kül olan kişiye gerekli desteği vereceklerini açıkladı.Yeni...

BURSA (AA) - İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, ilçede üç gün önce çıkan yangında evi kül olan kişiye gerekli desteği vereceklerini açıkladı.

Yeni Mahalle Kaymakam Salim Taşkın Sokak'taki evi üç gün önce yanan Birol Ramazan 'ı ziyaret eden ve geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Sargın, burada yaptığı açıklamada, '' Evin badana ve boyasının yapılması, kapı ve çerçevelerin değiştirilmesi ve  elektrik tesisatının yenilenmesi işlerini üstlendik. Allah'a şükürler olsun ki hiç bir can kaybı yaşanmamış.'' dedi.

Yangında evi zarar gören Asiye Ramazan da kendileriyle ilgilenen Sargın'a minnettar olduklarını dile getirerek, ''Üç gündür karanlıkta oturuyoruz. Çocuklar ödevlerini komşularımızın evlerinde yapıyorlar. Komşularımızdan da Allah razı olsun bizi yalnız bırakmadılar. Başkanımıza maddi ve manevi destekleri için teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.