Yeni KOM binasının temeli atıldı

Yeni KOM binasının temeli atıldı
Yeni KOM binasının temeli atıldı
- Bursa Emniyet Müdürlüğü' bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün (KOM) yeni binasının temeli törenle atıldı.

BURSA (AA) ? Bursa Emniyet Müdürlüğü' bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün (KOM) yeni binasının temeli törenle atıldı.

Büyükşehir Belediyesi tarafından kaba inşaatı tamamlanarak Bursa Emniyet Müdürlüğü'ne kazandırılacak olan KOM Şube Müdürlüğü binasının temelini Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız attı.

Törende konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, büyükşehir belediyesinin bütün şehir uygulaması ile tüm ile hizmetlerini ulaştırdığına işaret ederek, "KOM binasının Odunluk'taki yeni yerinde kaba inşaatın temelini atıyoruz, Temmuz ayında kaba inşaatı bitecek. Bursa'nın nüfusunun hızla artmasından dolayı KOM Şube, yeni yerinde hizmetlerini daha sağlıklı bir şekilde yürütebilecek" dedi.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu ise, "Huzurlu ve güvenli bir şehirde yaşamak insanlar için artık ihtiyaçların en önemlilerinden. Kentlerin yaşam kalitesini belirleyen faktörlerin en önemlilerinden biri, kentte yaşayan vatandaşların güvenlik algısıdır" diye konuştu.

Törende konuşan İl Emniyet Müdürlüğü Selami Yıldız da büyükşehir belediyesi tarafından Odunluk Mahallesi'nde inşa edilen KOM Binası'nın kentte güvenliğin artmasına katkı sağlayacağını belirterek, destek veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'ye teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Vali Karaloğlu, Başkan Altepe ve Emniyet Müdürü Yıldız, butona basıp binanın temeline ilk harcı dökerek inşaatı başlattı