Yıldırım Belediye Başkanı Edebali:

Yıldırım Belediye Başkanı Edebali:
Yıldırım Belediye Başkanı Edebali:
- "Kendi üretimimizi kendimiz yaparak daha ucuz bir maliyetle ihtiyaçlarımızı gideriyoruz"

BURSA (AA) - Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, kendi kendine yeten, kendi ihtiyacını kendi üreten bir kurum olmayı hedeflediklerini belirterek, "Kendi üretimimizi kendimiz yaparak daha ucuz bir maliyetle ihtiyaçlarımızı gideriyoruz" değerlendirmesinde bulundu. 

Yıldırım Belediyesi Beton Parke ve Bordür Üretim Tesisi, törenle hizmete açıldı. Bünyesinde tam otomatik toplama robotu, beton blok üretim makinesi, çimento helezonu ve tartım sistemi, kum tankları, 2 adet beton mikseri ile 10 adet kalıp barındıran tesisinin açılış töreninde konuşan Edebali, bin 800 metrekare alanda hizmet veren tesisin yaklaşık olarak 1 milyon 200 bin liralık yatırımla oluşturulduğunu belirtti.

İlçenin hak ettiği düzeye gelmesi için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Edebali, açılışını gerçekleştirdiklerin 8 saatte bin metrekare kilitli parke taşı, 3 bin 500 bordür üretebileceğini belirtti. 

Edebali, tesisten diğer belediyelerin de faydalanabileceğini vurgulayarak, şunları kaydetti: 

"Kendi üretimimizi kendimiz yaparak daha ucuz bir maliyetle ihtiyaçlarımızı gideriyoruz. İlk hizmet yılımızı geride bırakırken 50'nin üzerinde proje hayata geçirerek sorunlara çözümler ürettik. Her alanda ilçeyi daha iyi bir noktaya getirmek için projeler üretmeye devam edeceğiz. Yıldırım'ı, hemşehrilerimiz ile birlikte daha iyi bir noktaya getirmek için durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz."

 

 

 


  ETİKETLER:

  Belediye

  ,

  Ucuz

  ,

  Proje

  ,

  kurum

  ,

  hizmet