Ziraat Türkiye Kupası final maçının ardından

Ziraat Türkiye Kupası final maçının ardından
Ziraat Türkiye Kupası final maçının ardından
- Galatasaray Kulübü Başkanı Özbek: - "Çifte kupa, çok güzel bir sezon herkese kutlu olsun. Taraftarlarımıza bu sevinci yaşattığımız için de çok mutluyum"

BURSA (AA) - Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Bursaspor ile Galatasaray arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası final maçına ilişkin, "Çifte kupa, çok güzel bir sezon  herkese kutlu olsun. Taraftarlarımıza bu sevinci yaşattığımız için de çok mutluyum" dedi.

Maçın ardından gazetecilere açıklama yapan Özbek, yönetimi aldıktan sonra herkesin Galatasaray için çalıştığını ifade etti. 

Kupayı aldıkları için çok mutlu olduğunu dile getiren Özbek, "Çifte kupa, çok güzel bir sezon herkese kutlu olsun. Taraftarlarımıza bu sevinci yaşattığımız için de çok mutluyum. Sporcularımıza, futbolcularımıza çok çok teşekkür ediyorum. Çok başarılı bir sezon geçirdik, peş peşe maçlar oynadık. Bu bir bayrak yarışıdır, dolayısıyla herkes adına teşekkür ediyorum, emeği geçen bütün arkadaşları kutluyorum" diye konuştu.

Bir gazetecinin, taraftarların Abdurrahim Albayrak'la ilgili bir pankart açmasını nasıl karşıladıklarını sorması üzerine Özbek, şunları kaydetti:

"Şampiyonlukta da kupada da onların payının olduğunu düşünüyorum. Onlar benim çok yakın arkadaşlarım. Dolayısıyla Galatasaray'da son günlerde speküle edilmeye çalışılan tavrı ben kabul etmiyorum. Hepsine de teşekkür ediyorum. Bu takımın hazırlamasında onların da büyük emekleri var. Bu ortak üretilmiş bir şampiyonluktur."