Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Çanakkale milletvekili Turan, Avcılar Derneğini ziyaret etti

ÇANAKKALE (AA) - AK Parti Çanakkale milletvekili Bülent Turan, seçim çalışmaları kapsamında Avcılar Derneğini ziyaret etti.

Ziyarette 7 Haziran seçimlerinden sonra yaşanan süreci değerlendiren Turan, seçim hükümetine karşı tutumlarından dolayı MHP ve CHP 'yi eleştirdi.

Seçim hükümetinin, kuruluş aşamasında muhalefet partilerinin tutumunu değerlendiren Turan, şunları kaydetti:

"Seçim hükumetine bakan vermek zorundasın. Vermiyorsan, o zaman şunu derim sana; 'Senin vatan sevgin, partinden sonra geliyor.' Türkiye 'nin kaybedecek tek bir günü, bir saati yok. Biz çok gelişmiş ülke değiliz. Çok büyük değiliz. Gelişmekteyiz, iyi işler yapıyoruz, yatırımlar yapıyoruz. Dünyanın iyi ülkelerinden birisiyiz, hızlı gelişiyoruz. Bunlar baş tacı. Ulaşımda, sağlıkta, eğitimde, üniversitede, her alanda ciddi işlerimiz oldu. Ama daha yolun başındayız. Ayrıca biz hep görev başındayız. Avcılar Derneği başkanımız var. Allah korusun başına bir iş gelse, yerine kim bakar, yeni bir kongreye kadar? Başkan yardımcısı bakar. Bunun tartışması yok. Bir muhtar, öldü, yerine kim bakar bir numaralı azası bakar. Bunun tartışması olmaz. 'Ben istemiyorum kardeşim' diyemezsin."

Turan, ziyaret sonunda ikram edilen pilavdan yedi.