Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- CHP milletvekili adayları, Gelibolu'da ziyaretlerde bulundu

ÇANAKKALE (AA) - CHP 'nin Çanakkale milletvekili adayları Muharrem Erkek ve Bülent Öz, Gelibolu ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve beraberindeki heyetle Gelibolu CHP İlçe Başkanlığı binasına gelen adayları, İlçe Başkanı Nihat Demirsu, İl Genel Meclisi üyeleri Nihat Öner, Ali Koç ile partililer karşıladı.

Erkek, kendilerine gösterilen ilgi ve güvene teşekkür ederek, "Bize olan bu güveniniz boşa gitmeyecektir. Sizin için çalışacağız. Çanakkale'de zaten iktidarız. Bu güce sizlerin de gücü katıldığında iki milletvekilini garantilemiş olacağız. Üçüncü milletvekili için çalışacağız" ifadesini kullandı.

Öz ise seçilmeleri halinde sadece Gelibolu'nun değil, Gelibolu Yarımadası'nın milletvekili olacaklarına işaret ederek, "Her ne hikmetse bu taraf, Çanakkale siyasetinin dışında bırakılmış. Örgütümüzün emrinde çalışan milletvekili olacağız. Farklılığımız buradan gelecek. İlçelerin iç işlerine karışmayacağız, yanlı olmayacağız, ayrım yapmayacağız ve bütünleştirici olacağız" görüşlerini dile getirdi.