Çankırı Valisi Vahdettin Özcan:

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan:
Çankırı Valisi Vahdettin Özcan:
-"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 14 Ekim 2015 Çarşamba günü ilimize gelecek"

ÇANKIRI (AA) - Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 14 Ekim 2015 Çarşamba günü ilimize gelecek" dedi.

Özcan, Valilik Toplantı Salonu'nda  gerçekleştirilen  Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) imza töreninde yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 14 Ekim 2015 Çarşamba günü Çankırı'ya geleceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı en iyi şekilde ağırlayacaklarını ifade eden Vali Özcan, "2012 yılında dönemin Cumhurbaşkanı Abdullah Gün'ün ardından 14 Ekim'de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ı ağırlayarak Çankırı Valiliği görevim süresince 2. defa Cumhurbaşkanı Çankırı'yı ziyarete gelmiş olacak" dedi.

Özcan, Erdoğan'ın ilk olarak Çankırı Valiliğini ziyaret edeceğini dile getirerek, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 14 Ekim 2015 Çarşamba günü ilimize gelecek. Cumhurbaşkanımız daha sonra Çankırı Belediyesini ziyaret edecek. Ardından belediye meydanında düzenlenecek törenle yapımı tamamlanan çalışmalar için toplu açılışları gerçekleştirecek" diye konuştu.

Vali Özcan, TYÇP ile ilgili olarak ise program kapsamında 400 kadının Milli Eğitime bağlı okullarda görev yapacağını dile getirdi.