Vali Özcan okul müdürleriyle bir araya geldi

Vali Özcan okul müdürleriyle bir araya geldi
Vali Özcan okul müdürleriyle bir araya geldi
ÇANKIRI (AA) - Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, "Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Seminerine" katılan okul müdürleriyle bir araya geldi.Özcan,...

ÇANKIRI (AA) - Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, "Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Seminerine" katılan  okul müdürleriyle bir araya geldi.

Özcan, Rehberlik ve Araştırma Merkezi'nde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, Çankırı'nın çağdaş ve modern okul binalarına kavuştuğunu vurguladı.

Yeni binaların okul idarecilerinin ve öğretmenlerin motivasyonunu artırdığını ifade eden Özcan, "İl Milli Eğitim Müdürümüz mesaisinin çoğunu eğitim kalitesinin artması için neler yapılabileceği konusunda çalışarak harcıyor. Bu çalışma da onlardan biri. Ben kendisine başarılar diliyorum. Her zaman arkanızdayım. Bilin ki mutlak düşüncem sizin ve okulunuzun başarısının artmasıdır" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı da seminerin idarecilere önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirtti.

Yeni müdür atamalarının olduğunu kaydeden Yazıcı, "Okul müdürlerimizin, yöneticilerimizin atama süreçleri oldu. Yeni atanan müdür arkadaşlarımız ve görevine devam eden müdür arkadaşlarımız çeşitli konularda seminerlere tabi tutuldu. Valimiz de bu seminerde bizi yalnız bırakmadı" şeklinde konuştu.


  ETİKETLER:

  Modern

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  zaman