Akkuyu'da spora nükleer destek!

Akkuyu'da spora nükleer destek!
Akkuyu'da spora nükleer destek!
Akkuyu'da Türkiye'nin ilk nükleer santralını inşa edecek Akkuyu NGS firması, Gülnarspor'a malzeme yardımı yaptı. Sporcular pankartlarla şirkete teşekkür etti.

Mersin’in Gülnar ilçesi Büyükeceli beldesinde nükleer enerji santralini yapacak Akkuyu NGS firması, Gülnarspor’a malzeme yardımında bulundu. Forma, eşofman takımı, futbol topu gibi sportif malzemelerden oluşan destek, kulüp yönetimine ve sporculara Gülnar Kapalı Spor Salonu’nda teslim edildi.
Burada konuşan Akkuyu NGS Büyükeceli Bilgilendirme Merkezi Müdürü Lütfi Sarıcı, amaçlarının amatör sporu destekleyerek Gülnarlı gençleri daha iyi seviyelerde görmek olduğunu söyledi. Gülnarlı gençlerin arasında kendini ispatlamış başarılı sporcuların yetişmesinin kendilerini mutlu edeceğini ifade eden Sarıcı, bu nedenle sporcuları teşvik etmek istediklerini dile getirdi. 

SPORU TEŞVİK EDİYORUZ

Gülnarspor Teknik Sorumlusu İsmail Uzun ise yardımlar sayesinde sporculara daha iyi imkanlar sağlandığını söyledi. Gülnar Halk Eğitim Müdürü Mustafa Çetin de sporun çocukların gelişiminde öneminin büyük olduğuna dikkat çekti. Çetin, “Bizde Gülnar’da sporu teşvik ediyoruz. Yeni kurulan Gülnarspor’a bölgemizde işletilecek nükleer güç santralini yapacak olan Akkuyu NGS’den destek istedik. Şirket yönetimi de bizimle işbirliği yaptı. Bu anlamlı desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Gülnarspor’da yetişecek sporcularımızı daha iyi kulüplere göndermeyi hedefliyoruz” diye konuştu. (MERSİN/CİHAN)

3 bin dolar maaşa 2 günde bin başvuru!