Bakan Güllüce: İztuzu'na giriş bedava olacak

Bakan Güllüce: İztuzu'na giriş bedava olacak
Bakan Güllüce: İztuzu'na giriş bedava olacak
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce özel şirkete kiraya verilmesi nedeniyle tartışmalara neden olan İztuzu Plajı ile ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Bakan Güllüce "İztuzu'na giriş bedava olacak" dedi.

RADİKAL-Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce özelleştirilmesiyle Türkiye gündemine oturan İztuzu Sahili'yle ilgili olarak açıklamalar yaptı. Bakan , "Plaja para ile girilmeyecek" dedi. Plajın özelleştirilmesi sürecinde sahile girişin paralı olacağı ifade ediliyordu. Bakan Güllüce attığı Tweet'lerde şu ifadeleri kullandı: "İztuzu'ndaki carettalar konusundaki hassasiyet için teşekkür ederim. Ama plajın ihalesi başka bir şey. Orayı birinin sahiplenmesi gerekir. Vatandaş plaja para ile girmeyecek. Bu plajlarda şezlong şemsiye carettaya zarar veriyorsa onlarında kullanılmaması düşünülebilir.İnceliyoruz. Bakanlığımız çevre konusunda çok donanımlı bir personele sahip. Çevrenin korunmasına yönelik attığımız bazı adımlar sanayiye fren olabilir. Ama biz çevreyi koruyarak kalkınan bir ülkeyiz."

Tarhan Erdem yazdı. " Batsın bu merkezi yönetim..."

Çevre Bakanlığı: İztuzu Plajı teslim alındı

İztuzu Plajı'na iş makinesiyle baskın!


  http://www.radikal.com.tr/127049212704922

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Iztuzu bedava da bu bakanlar tespih boncugu gibi sirayla çikip neden Inci döktürürler ? - baizzet1925_379

  Köprü bedava, kömür bedava, Metro bedava, rant bedava. Seçim yatirimi dogum yardilari bedava. Eeeee bu ara biraz rüsvet yemisler suçmu yani ! Bu kadari Kadi kizindada olur !

  ülkede yaşayan çoğunluğun bakış açısıdır! - user1150966

  nee ücretsiz mi olacak, tamam yaa o zaman ihaleye çıkıp özelleştirilsin. caretta'lar da keratalık yapmasın gitsin başka bir kumsalda bırakıversin yumurtasını. işte mesele bu kadar yüzeysel ve basit. (anlayana)