PETA'nın kara listesindeki ünlüler

PETA'nın kara listesindeki ünlüler
PETA'nın kara listesindeki ünlüler
Dünya genelinde hayvanlar için çeşitli eylemler yapan PETA'nın (Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler Derneği) kürk giymeyi seven seçtiği isimler belli oldu.

Nafiz ALBAYRAK

PETA'nın ‘kara listesi'nde kürk ya da deri ürünü giysi ya da aksesuarlar kullandıkları için yer alan ünlü isimler şöyle sıralandı:

Jennifer Lopez, Beyonce Knowles, Kate Moss , Paris Hilton, Puff Diddy, Madonna, Naomi Campbell, Nicole Kidman, Usher, Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Catherine Zeta Jones, Sarah Jessica Parker, Jessica Simpson.

PETA, bu ünlülere, e-mail yollayıp tehdit etmekten de geri durmuyor. PETA, kürk yada deri urunu giysi ve takı düşkünü ünlülere, hayvan hakları için çırılçıplak soyunmayı da göze alan öteki ünlüleri örnek gösteriyor. “Kürk yada deri ürünü giymektense çıplak gezerim” temasına dayalı olarak PETA için soyunanlar arasında dünyaca ünlü yıldızlar da bulunuyor. PETA için soyunan ünlüler arasında, dünyanın en seksi mankenlerinden biri olarak nitelendirilen Joanna Krupa, tüm dünyada fırtınalar estiren ‘Alacakaranlık' (Twilight) filminin güzel yıldızı Christian Serratos, ‘Hayalet Sürücü' (Ghost Rider) filminin seksi yıldızı, Küba asıllı Amerikalı Eva Mendes gibi bayan yıldızların yani sıra, bazı erkek ünlüler, müzik ve spor dünyasından tanınmış isimler de yaralıyor.(dha)


    ETİKETLER:

    Kate Moss