AK Parti Serinhisar teşkilat kongresi

AK Parti Serinhisar teşkilat kongresi
AK Parti Serinhisar teşkilat kongresi
DENİZLİ (AA) - Serinhisar ilçesinde AK Parti 4. Olağan Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Kongresi yapıldı.AK Parti Lokali'nde yapılan kongreye...

DENİZLİ (AA) - Serinhisar ilçesinde AK Parti 4. Olağan Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Kongresi yapıldı.

AK Parti Lokali'nde yapılan kongreye katılan AK Parti Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak, Serinhisar'ın kendileri için önemli olduğunu belirtti.

Dalbudak, Serinhisar'ı kalkındırmayı ve mutlu bir ilçe yapmayı hedeflediklerini ifade ederek, "2015 bütçemiz hazır ve şimdiye kadar yapılan tüm hizmetlerimiz devam edecek. Biz eğitime, alt yapı, üst yapılara büyük yatırımlar yaptık. Tek hedefimiz tüm ilçelerdeki fırsatları eşitlemektir" dedi.

 AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki de şubat ayında yapılacak kongrede il başkanlığı için aday olmayacağını belirterek "Gençlik kollarıyla başladığımız yolda hem gençlik kolları hem de kadın kollarıyla ilgili bu toplantılarda helallik istemeyi rabbim nasip etti" diye konuştu.

Kongrede, AK Parti Serinhisar Gençlik Kolları Başkanlığına Fatih Arman, AK Parti Serinhisar Kadın Kolları Başkanlığı'na Fatma Özmen seçildi.