DENİB akademi kuruyor

DENİB akademi kuruyor
DENİB akademi kuruyor
- Denizli'de ihracatçılar için ihtiyaç duyulan eğitim çalışmalarını daha profesyonel bir yaklaşım ile hayata geçirmek üzere akademi kurulacağı bildirildi

DENİZLİ (AA) - Denizli'de ihracatçılar için ihtiyaç duyulan  eğitim çalışmalarını daha profesyonel bir yaklaşım ile hayata geçirmek üzere akademi kurulacağı bildirildi. 

Denizli İhracatçılar Birliği'nden (DENİB) yapılan yazılı açıklamada, birliğin, uzun süredir yoğun bir şekilde üzerinde çalıştığı "DENİB Akademi"nin hizmete başlayacağı belirtildi.

"DENİB Akademi" ile birlikte ihtiyaç duyulan eğitim çalışmalarını daha profesyonel bir yaklaşım ile hayata geçireceğine dikkati çekilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Müfredatı ve yıllık programı titizlikle hazırlanan akademinin lansman toplantısı 26 Ocak Pazartesi günü Denizli İhracatçılar Birliği'nde gerçekleştirilecek. İşbirliği kurulan Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü ve Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile imzalanacak protokolün ardından DENİB Akademi resmen faaliyetlerine başlamış olacak. DENİB Akademi ile birlikte, dış ticaret, lojistik, inovasyon, tasarım, insan kaynakları, devlet yardımları, proje yönetimi, güncel mevzuat değişiklikleri, kurumsallaşma, tedarik, tasarım ve diğer alanlarda önemli eğitim programları düzenlenecek."

Açıklamada, akademideki ilk etkinlikte, modacı Simay Bülbül'ün moda ve tasarım konularındaki bilgi, deneyim ve görüşlerini paylaşacağı ifade edildi. 


  ETİKETLER:

  tasarım

  ,

  Moda

  ,

  Proje

  ,

  Lojistik

  ,

  eğitim

  ,

  ,

  Güncel