Denizli'de, 30 itfaiye aracı hizmete girdi

Denizli'de, 30 itfaiye aracı hizmete girdi
Denizli'de, 30 itfaiye aracı hizmete girdi
DENİZLİ (AA) - Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan 30 yeni itfaiye aracı hizmete girdi.Delikliçınar Meydanı'nda düzenlen törende konuşan...

DENİZLİ (AA) - Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan 30 yeni itfaiye aracı hizmete girdi.

Delikliçınar Meydanı'nda düzenlen törende konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, itfaiyenin yeni alınan araçlarla gücüne güç kattığını belirtti.

İl genelinde oluşturulan 52 noktada 24 saat hizmet veren Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekiplerinin başarılı işlere imza attığını söyleyen Zolan, itfaiyenin bünyesine 20 arazöz ile 10 dört çeker kamyonetin alındığını belirtti.

Her ilçeye yeni bir itfaiye aracı gönderileceğini aktaran Zolan, " Bugün itfaiyemiz daha güçlü, geleceğe daha güvenle bakıyor. 568 personelle  gece gündüz hizmet veren ekiplerin vatandaşa daha iyi hizmet verebilmesi için eksik olan araçlar alındı. Toplamda 7 milyon liraya alınan araçların hayırlı işlerde kullanılmasını temenni ediyorum. Umarım kazasız bir yıl geçiririz" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Zolan ve protokol üyeleri itfaiye araçlarının önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Törene, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Erhan Uzun, ilçe belediye başkanları ile öteki ilgililer katıldı.