Denizli'den kısa kısa

Denizli'den kısa kısa
Denizli'den kısa kısa
DENİZLİ (AA) - Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde yeni spor tesisleri için yatırım planlamalarını tamamladı. Denizli Büyükşehir Belediye...

DENİZLİ (AA) - Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde yeni spor tesisleri için yatırım planlamalarını tamamladı. 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yaptığı yazılı açıklamada, daha önce Sarayköy, Tavas, Bozkurt, Honaz, Kale, Buldan ve Acıpayam ilçelerinde 12 halı saha yaptırarak, hizmete sunduklarını belirtti. 

Büyükşehir belediyesi olarak diğer ilçelerde yaptırılacak spor tesislerinin planlamalarını da tamamladıklarını dile getiren Zolan, şunları kaydetti: 

"Denizli'nin büyükşehir olmasıyla ilçelerimizde de spor alanında çeşitli yatırımlar yapmaya başladık. Bu kapsamda ilk olarak halı sahalar inşa ediyoruz. Bu tesislerin devamı gelecek, tüm ilçelerimizde spor yatırımlarımız olacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak biz topluma yararlı bireyler yetişmesine katkı koymak amacıyla çıktığımız yolda emin adımlarla devam ediyoruz."

-Zolan, Gençlik Meclisi Yürütme Kurulunu ağırladı 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Zeynep Karakoç ve Yürütme Kurulu üyeleri, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci eşliğinde Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.  

Zolan, ziyarette yaptığı konuşmada, yeni yönetime başarı dileyerek, gençlere belediyenin tüm imkanlarını seferber ettiklerini ve birlikte güzel projeleri imza atacaklarını söyledi. 

Karakoç da bir süre önce gerçekleştirdikleri genel kurul sonrası oluşturulan yeni yönetimin, kısa zamanda çok önemli adımlar attığını ifade ederek, Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin çalışmaları hakkında bilgi verdi.