Denizli'den kısa kısa

Denizli'den kısa kısa
Denizli'den kısa kısa
DENİZLi (AA) - Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin "Ailemi Seviyorum" projesi kapsamında hayata geçirdiği Evlilik Okulu, 23. dönem mezunlarını...

DENİZLi (AA) - Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin "Ailemi Seviyorum" projesi kapsamında hayata geçirdiği Evlilik Okulu, 23. dönem mezunlarını verdi.

Kurs mezunları için düzenlenen  sertifika töreninde konuian Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kursiyerlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diledi. 

Eşler arasında zaman zaman anlaşmazlıklar olabileceğine işaret eden Zolan, "Önemli olan sorunu beraber çözebilmeyi başarmaktır. Her yerde olduğu gibi ortak akıl ve hareket başarı ve mutluluğu getirir" dedi.

Zolan, konuşmasının ardından kursiyerlere sertifikasını verdi.

- Uluslararası Halk Dansları Festivali devam ediyor

Büyükşehir belediyesince bu yıl 15'incisi düzenlenen Uluslararası Halk Dansları Festivali, ikinci gününde Delikliçınar Meydanı ve İncilipınar Parkı'nda düzenlenen gösterilerle sürüyor.

Denizlililer, Delikliçınar Meydanı ve İncilipınar Parkı'na giderek farklı ülkelerin sahnelediği dans gösterilerini izledi. Renkli kıyafetleriyle adeta görsel bir şölene dönüşen festival vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı. Arnavutluk, Bosna Hersek, Gürcistan, Kosova, Kosta Rika, Makedonya, Meksika, Moldova ve Sırbistan gibi 11 ülkeden 380 dansçı birbirinden renkli danslarını Denizlililer için sergiledi.