Denizlispor, Antalyaspor maçına hazır

Denizlispor, Antalyaspor maçına hazır
Denizlispor, Antalyaspor maçına hazır
- Teknik Direktör Altıparmak: "Taraftarın desteğini bekliyoruz"

DENİZLİ (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un teknik direktörü Mehmet Altıparmak, takımı düze çıkarmak için yoğun çaba gösterdiklerini belirterek taraftarın daha fazla destek vermesini beklediklerini söyledi.

Yarın kendi sahalarında oynayacakları Antalyaspor maçı öncesi son antrenmanın ardından gazetecilere açıklama yapan Teknik Direktör Altıparmak, takımla ilgili "küme düştü" ifadelerinin dile getirilmesinin takıma zarar verdiğini, takım için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Altıparmak, şöyle konuştu:

"Futbolcularımız elinden gelen mücadeleyi veriyor. Bazen istediğinizi ne kadar sahaya yansıtsanız da olmuyor. En kolay şey insanları karalamaktır. Ama biz şu anda değil lig bittiğinde konuşacağız. Denizlispor'un sıkıntılı süreçten kurtulacağına inanıyorum.  Final havasında maçlar oynuyoruz ama tribünlerde çok az sayıda taraftar var. Herkesin kendine biraz pay çıkarması lazım. Biz de gidişattan memnun değiliz ve düzeltmek için çabalıyoruz. Bize destek vermelerini istiyoruz. Başka Denizli ve Denizlispor yok."