Denizlispor ikinci yarıdan umutlu

Denizlispor ikinci yarıdan umutlu
Denizlispor ikinci yarıdan umutlu
- Denizlispor Basın Sözcüsü Ekizler: "Yeni hocamızla iyi bir hava yakaladık, bunun lige yansıyacağına inanıyorum"

DENİZLİ (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un basın sözcüsü Mehmet Ekizler, teknik direktör Engin İpekoğlu ile Antalya kampta iyi bir hava yakaladıklarını, bunun lige yansıyacağına inandığını belirtti.

Ekizler, AA muhabirine yaptığı açıklamada, devam eden kampın çok verimli geçtiğini ifade etti.

Futbolcuların çalışma azminden, teknik heyetin ve yönetimin memnun olduğunu dile getiren Ekizler, "Hep söylediğimiz gibi kaliteli bir ekibiz. Fakat birçok maçta bu kalitemizi sahaya yansıtamadık. Yeni hocamızla iyi bir hava yakaladık, bunun ikinci yarıda lige yansıyacağına inanıyorum" diye konuştu. 

Ekizler, yönetim kurulunun, mali disiplinden taviz vermeden takımın geleceğini hazırlamak için çalışmalarını sürdürdüğünü ve mevcut kadrolarının yeterli olduğunu düşündüklerini belirtti.

Teknik ekip ve futbolculara güvenlerinin tam olduğunu ifade eden Ekizler, "İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz, futbolcular arasında arkadaşlık ve yardımlaşma üst düzeyde. İkinci yarı herkesin farklı bir Denizlispor izleyeceğini düşünüyorum" dedi.

Bu arada, Denizlispor'da Mustafa Keçeli ve Cem Tosun'nun sakatlığının sürdüğü, Andonov'un ise takımla çalışmalara başladığı bildirildi.

 


  ETİKETLER:

  Antalya

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  Hava

  ,

  Lig

  ,

  yönetim