Denizlispor, sezona galibiyetle başlamak istiyor

Denizlispor, sezona galibiyetle başlamak istiyor
Denizlispor, sezona galibiyetle başlamak istiyor
- Denizlispor Kulübü Başkan Yardımcı Ekizler: - "Alanyaspor maçını kazanarak sezona üç puanla başlayacağımıza inanıyoruz"

DENİZLİ (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Denizlispor'un başkan yardımcısı Mehmet Ekizler, ligin ilk haftasında yarın yapacakları Alanyaspor maçını kazanarak sezona 3 puanla başlayacaklarına inandıklarını söyledi.

Ekizler, yaptığı açıklamada, iki kamp döneminin de verimli geçtiğini belirterek teknik ekibin ve takımın lige hazır olduğunu aktardı. 

Alanyaspor müsabakasının zorlu geçeceğini bildiklerini ifade eden Ekizler, "Sezonun ilk maçları iki takım için de çok önemlidir. Alanyaspor maçını kazanarak sezona 3 puanla başlayacağımıza inanıyoruz. Teknik ekibimiz ile futbolcularımızın bunu başaracak güçte ve kalitede olduğunu biliyoruz" diye konuştu.

Ekizler, taraftar desteğinin önemine vurgu yaparak, "Lig uzun bir maraton. Kazanacağımız maçlar olacağı gibi kaybedeceğimiz maçlar da olacaktır. Taraftarımızdan isteğimiz, yeni sezonda bizleri ne olursa olsun yalnız bırakmamalarıdır. Denizli insanı, gerektiğinde üzerine düşeni yapabileceğini her zaman kanıtlamıştır. Yarın oynayacağımız Alanyaspor maçında tüm taraftarlarımızı desteğe davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Denizlispor ile Alanyaspor, PTT 1. Lig'in ilk haftasında yarın saat 21.00'de Denizli Atatürk Stadı'nda karşı karşıya gelecek.