Denizlispor Teknik Direktörü Altıparmak:

Denizlispor Teknik Direktörü Altıparmak:
Denizlispor Teknik Direktörü Altıparmak:
- "Takımızı bulunduğu durumdan kurtarıp düzlüğe çıkarmak istiyoruz"

DENİZLİ (AA) - PTT 1.  Lig  ekiplerinden Denizlispor'un teknik direktörü Mehmet Altıparmak, takımı bulunduğu durumdan kurtarıp düzlüğe çıkarmak istediklerini söyledi.

Denizlispor, yeni teknik direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde Şemikler Haluk Ulusoy tesislerinde cumartesi günü oynayacağı Osmanlıspor maçının hazırlıklarına başladı.

Altıparmak, antrenmanın ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, Denizlispor'dan teklif geldiğinde takımın içinde bulunduğu durumu düşünmeden kabul ettiğini belirtti.

Denizlispor'un oynadığı bütün maçlarını seyrettiğini ve oyuncuları tanıdığını ifade eden Altıparmak, şöyle konuştu:

"Bazen herşey istediğimiz gibi olmuyor. Şu ana kadar Denizlispor, istediği puanı alamadı. Kaliteli bir kadromuz var. Bu takımın kıvılcıma, bir tane galibiyeti ihtiyacı var. Çünkü futbolcularımızın hepsi çok istekli ve arzulu. Onları bugünkü ilk antrenmanımızda inanılmaz istekli gördüm. Kendileri de bu durumu kabullenemiyorlar. Biz hep beraber bu işin üstesinden geleceğiz. Bir an önce takımımızı bulunduğu durumdan kurtarıp düzlüğe çıkarmak istiyoruz. Onun için buradayız ve bunu da başaracağız" dedi.

Altıparmak, sezon sonuna kadar 14 maçı oynayacaklarını, karşılaşacakları takımlarının ismine bakmadan kazanmak için sahaya çıkacaklarını söyledi.

Osmanlıspor'un ligin iyi takımlarından biri olduğunu, bundan sonra rakibe bakmadan her maça 3 puan için çıkacaklarını dile getiren Altıparmak, "Bir yerden başlayacağız, inşallah bu başlangıç Osmanlıspor maçı olur, kazanan taraf biz oluruz" diye konuştu. 


  ETİKETLER:

  Haluk Ulusoy

  ,

  Taraf

  ,

  Lig

  ,

  sezon

  ,

  Osmanlıspor