Denizlispor Teknik Direktörü Bizati:

Denizlispor Teknik Direktörü Bizati:
Denizlispor Teknik Direktörü Bizati:
- "Bu sabah, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ekizler ile yaptığımız görüşmede görevi bırakmaya hazır olduğumuzu ilettim"

DENİZLİ (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor Teknik Direktörü Özcan Bizati, görevi bırakmaya hazır olduğunu yönetime ilettiğini belirtti. 

Bizati, yaptığı açıklamada, Denizlispor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ekizler'le bu sabah bir görüşme yaptığını, görüşmede, yönetimin ve Denizlispor'un önünü açmak için görevi bırakmaya hazır olduğunu söylediğini kaydetti. 

Görüşmede, 6 hocanın 3 aylık toplam alacağı olan 130 bin TL'nin peşin olarak ödenmesi halinde, herhangi bir tazminat veya geleceğe yönelik alacaklarını istemeyeceklerini ifade eden Bizati, "Sabah Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Ekizler ile yaptığımız görüşmede görevi bırakmaya hazır olduğumuzu ilettim. Sadece bugüne kadar alacağımız olan 130 bin TL'nin ödenmesini istedim. Ne tazminat, ne de bundan sonra alacaklarımızı istiyoruz. Ben Denizliliyim. Denizlispor'a maddi manevi zarar verecek hiçbir girişim içinde olmam. Mehmet Ekizler durumu yönetime götürecek ve bir karar verilecek" dedi.

Denizlispor Kulüp Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu ise bugün akşam yapılacak yönetim kurulu toplantısında konuyu görüşeceklerini bildirdi.