"Dünya Türk Havlu ve Bornoz günü"

"Dünya Türk Havlu ve Bornoz günü"
"Dünya Türk Havlu ve Bornoz günü"
- DSO Başkanı Keçeci: "Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü, markalaşmada önemlidir. Katma değeri yüksek ürün satabilmenin önemli bir unsuru da markalaşmadır"

DENİZLİ (AA) - Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci, "Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü"nün markalaşmada önemli etken olduğunu belirterek, katma değeri yüksek ürünler satabilmenin en önemli unsurunun da markalaşmadan geçtiğini söyledi.

Keçeci, yarın 4'üncüsü kutlanacak "Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü" ile ilgili yaptığı açıklamada, Denizli'de üretilerek "Turkish Towels" markasıyla 168 ülkeye ihraç edilen havlu ve bornozların, ülkenin ve yörenin dünyaya açılmasına katkı sağladığını belirtti.

Markalaşmanın önemine dikkati çekerek katma değeri yüksek ürün satabilmenin önemli unsurunun markalaşmadan geçtiğini vurgulayan Keçeci, Denizli'de kutlanan "Dünya Türk Havlu ve Bornoz Günü"nün de markalaşmada önemli olduğunu ifade etti. 

Denizli'deki bu etkinliğin havlu, bornoz üreticileri, sanayiciler ve halkın katılımıyla daha geniş bir katılımla kutlanacağını dile getiren Keçeci, destek verenlere teşekkür etti.


    ETİKETLER:

    Dünya

    ,

    sanayi