Emniyet Müdürleri Kararnamesi

Emniyet Müdürleri Kararnamesi
Emniyet Müdürleri Kararnamesi
DENİZLİ (AA) - İçişleri Bakanlığının Emniyet Müdürleri Kararnamesi doğrultusunda Konya Emniyet Müdürlüğüne atanan Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt...

DENİZLİ (AA) - İçişleri Bakanlığının Emniyet Müdürleri Kararnamesi doğrultusunda Konya Emniyet Müdürlüğüne atanan Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, görevi boyunca kendisine gösterilen ilgiden dolayı Denizlilere teşekkür etti. 

Konya Emniyet Müdürlüğüne atanan Demir, bir yandan Denizlilerle vedalaşırken, diğer yandan veda için ziyaretine gelen misafirlerini ağırlıyor. 

Hafta sonu yapılacak kongrede il başkanlığına aday olmayacağını açıklayan AK Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki Demir'i ziyaret etti.  Ziyarette, Örki'nin "iki vedayı birleştirdiklerini" ifade etmesi üzerine Demir, ileride daha başka makamlarda buluşmayı temenni etti. 

Denizli Yıldızlar Spor Kulübü basketbol takımı baş antrenörü Yrd. Doç. Dr. Zekeriya Çelik'in de hazır bulunduğu ziyarette, Demir, yaptıkları çalışmalara değinerek, görevi boyunca kendisine gösterilen ilgiden dolayı Denizlilere teşekkür etti. Özellikle uyuşturucu ile mücadelede büyük başarı elde ettiklerini belirten Demir, "Bu devlet güçlü bir devlet. Vatandaşımıza yaptığımız hizmetlerin karşılığını görüyoruz. Görevimiz sırasında hoş bir sada bıraktıysak ne mutlu" diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Basketbol antrenörü Yrd. Doç. Dr. Zekeriya Çelik, Demir'e, "Mevlüt Demir" yazılı takımın 20 numaralı formasını hediye etti.